Wiedźmin 3 - Czy powstanie szybciej od poprzednika?
Dodane przez cziken dnia Wrzesień 28 2011 12:48:11
Ekipa CDP Red co chwile ujawnia kolejne informacje. Jednak tym razem dowiedzieliśmy się nieco o nowych projektach owej firmy oraz pogłoskach o trzeciej odsłony Wiedźmina. Istnieje szansa, że Wiedźmin 3 ukażę się szybciej niż za 4 lata. A mówi o tym Adam Badowski:Zdobywamy doświadczenie, a nasza technologia staje się bardziej kompletna z każdym tygodniem. Zwracamy uwagę na to, aby skrócić czas tworzenia naszych gier. Nie jest też tajemnicą to, że cały czas prowadzimy rekrutację do naszej firmy. Zespół wkrótce będzie liczył aż sto osób, z czego prawie dziesięć procent to ludzie zza granicy.

Sumując to wszystko zakładamy, że nasza następna gra powstanie szybciej. Oczywiście musimy też brać pod uwagę inne czynniki. Dla przykładu: cały proces może spowolnić to, że zdecydujemy się na stworzenie dodatku.
Następny rok będzie nie mniej ciekawy jeśli chodzi o ogłoszenia naszych nowych projektów.Adam zapewnia również, że następny rok będzie obfitował w nowości. Więc przygotowujcie się na masę newsów ze strony "Wiedźmin - Centrum Gry" ;)